Dil Seçimi:
TR
EN

Pandish

Mağaza

Hakkımızda

Kuruluş Öyküsü, Vizyon ve Misyonumuz

Silikon ve kauçuk karışımlar hazırlayarak malzeme üreten fabrikamız Arer Polimer; 2000’li yılların başından beri her daim yenilikleri de bünyesine katarak, sektörüne liderlik etmeye devam etti. 

Kalitemizden hiçbir aşamada ödün vermeden, sektördeki ihtiyaçlara cevap vermek adına faaliyet alanımızı genişleterek nihai ürün üretimine de giriş yaptık.

Silikon malzeme üretiminin her türlüsünü başarı ile uygularken; toksik madde ve plastik içermeyen, bebekler için tamamen uygun olan silikon gıda malzemesi üretimini gerçekleştirmek için büyük bir heyecanla kolları sıvadık.

Üretime başlamadan önce güçlü bir rakip analizi yaparak piyasada var olan mevcut ürünlerin dolgu malzemesi kullanıldığı için, kullanıcı deneyimlerinde yemeklere koku ve tat bırakma gibi problemler taşıdığını gözlemledik. İşte bu aşamada sektörde fark yaratacak bir ürün yelpazesi ile yer almak için silikon üretiminde çeyrek asra yakın mesleki tecrübemizi, annelerin ihtiyaçları ile birleştirerek Pandish markasını kurduk.

Bu işe başlarken hem tüm ürünlerimizde boya ve hammadde dahil %100 gıda sınıfı silikon kullandık hem de sofistike tasarımlar ile yemek yemeyi keyifli hale getirecek detaylar planladık.

Yıllara dayanan silikon malzeme üretimi tecrübemizi, bebek gıda ürünleri alanına taşımak bizleri çok heyecanlandırdı.

Çünkü bir aile şirketi olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana iki şey bizler için çok önemli; “Kalite standartlarımızdan ödün vermeden çalışmak ve gelecek nesillere iyi bir miras bırakmak”.

%100 yerli sermaye ile üretilen Pandish olarak; bizleri daha iyi yarınlara taşıyacak olan evlatlarımızın anne sütünden ek gıdaya geçiş dönemine en saf ve en sağlıklı ekipmanlarla destek oluyor, her geçen gün üretim ve istihdam oranımızı artırmak için var gücümüzle ülkemiz için çalışıyoruz.

Neden Pandish’i Tercih Etmelisiniz?

  • Tüm Pandish ürünleri toksik madde içermeyen malzemelerden üretilmiştir.
  • Pandish ürünleri asla PLASTİK İÇERMEZ!
  • Pandish ek gıda serisi, diş kaşıyıcılar ve matlar dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz GIDA SINIFI SİLİKONDAN üretilmiştir. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek kimyasallar içermez.
  • Pandish ürünlerinde yemeklerinize silikon kokusu ve aroması geçmez. Çünkü Pandish ürünleri malzemeye ağırlık veren dolgu maddesi içermemektedir.
  • Tasarımında sahip olduğu sevimli detaylar ve sofistike tarzı, bebeğinizin yemek saatlerini daha keyifli hale getirecektir.
  • Tüm Pandish ürünleri mikro dalga fırında ve normal fırında güvenle kullanabilir, bardak ürünümüzü kek pişirme aparatı olarak da kullanabilirsiniz.
  • Ergonomik dizayna sahip olan Pandish kaşıklarımızın arkasında bulunan tavşan detayları, minikleriniz için hem iyi bir kavrama sunar hem de diş kaşıyıcı olarak kullanılabilir.
  • Bölmeli tabak, kapaklı kase, bardak, pipet, kaşık ve mat çeşitlerimizi ister karışık renk ve tasarımda, ister takım olarak satın alma imkanı vardır.
  • İştahsızlık yaşayan çocuklar için göze oldukça neşeli gelen bu tasarımlar oldukça cezbedici bir faktör olacak, ayrıca bölmeli tabakta menüyü yerleştirme konusunda seçim yapması çocuğunuzun yemek süreçlerine daha fazla dahil olmasını sağlayacaktır.


Pandish ürünleri %100 yerli sermayedir ve sevgiyle üretilmektedir.

Satış Kanallarımız

Hikayemiz...

Bu dünyada nefes alan en masum varlıklar çocuklardır…

Ve öyle bir sevgileri vardır ki, hiçbir sevgiyle boy ölçüşemez: “Evlat Sevgisi”

Atılacak her adımdan önce düşünülen evlatlar…

Ya siz sevgili ebeveynler?

Miniklerinizin her daim, her şeyin en iyisini, en kalitelisini, en sağlıklısını, en faydalısını hak ettiğini düşünmüyor musunuz?

Bu soruya hepinizin “evet” yanıtını verdiğine eminiz.

İşte bizler de Arer Polimer kimliğini taşıyan bir kurum olarak, “Pandish” markasının yolculuğuna çıkarken heybemize ilk olarak; kaliteyi, hijyeni ve yaşamın renklerini koyduk.

Rotamızı ise katkısız saflıktan yana belirledik.

Çocukların yeme alışkanlığı ve beslenmesi konularının ne denli mühim olduğunun altını Pandish ile bir kez daha çizmeyi arzu ettik.

“O yemek yenecek!”
“O tabak bitecek!”

Komutlarını tarihe gömerek, çocukların tüm dikkatini; renkleriyle, dokusuyla, şekilleriyle kendine çeken ve istenmeyen değil, sabırsızlıkla beklenen yemek saatlerinin baş rolü olan ürünler tasarladık.

Çünkü çocuklarımızın, beslenmenin ve hijyenin değerini çok iyi biliyoruz.

Hayatınızın neşesi, mutluluğunuzun meyvesi olan miniklerimiz için, en az onlar kadar saf olan birçok ürün ürettik.

Hiçbir toksik madde ve plastik içermeyen, hammaddesi gıda sınıfı silikon olan, son derece sağlıklı, çocuklara kullanım kolaylığı sağlayan;

Tabak, kaşık, bardak, pipet ve daha birçok ürünle sofralarınıza ve gönüllerinize girdik.

Miniklerinizi sizler kadar düşündük ve üretim esnasında hammaddenin işlenmesinden, boyamaya kadar her aşamada, saflığı, sağlığı, güvenliği, hijyeni olmazsa olmaz listesinin en başına koyduk.

Anne ve babaların gönül rahatlığıyla tercih ettiği, kusursuz, bebek dostu bir marka olan Pandish’i yarattık…

Klişe kalıplara sığmadık, fakat, girdiğimiz her yerden hiç bozulmadan, değişmeden, zarar vermeden çıktık.

Nerelerden mi?

Pişirme fırınları, mikrodalga fırınlar, buzluklar, çantalar…

Güven veriyor!

Koruyor!

Eğlendiriyor!

Sevdiriyor!

Kolaylık sağlıyoruz…

Sizce de çocuklarınız Pandish ürünlerini çoktan hak etmedi mi?

Image Newletter